10
Dislike
3,95 ₺
25
Dislike
7,95 ₺
50
Dislike
15,00 ₺
100
Dislike
29,00 ₺
250
Dislike
59,00 ₺
500
Dislike
109,00 ₺
1000
Dislike
199,00 ₺
2500
Dislike
469,00 ₺
5000
Dislike
899,00 ₺
10000
Dislike
1.699,00 ₺
25000
Dislike
3.995,00 ₺
50000
Dislike
7.895,00 ₺
100000
Dislike
15.590,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 28 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-gercek
Youtube Yabancı Gerçek Dislike Satın Al2020-04-03T11:45:32+03:002020-04-03T11:45:32+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-gercekInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Gercek-Dislikes-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Gercek-Youtube-Dislike-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Gercek-Dislike-Nasil-Satin-Alinir.png

Youtube Yabancı Gerçek Dislike Satın Al Hizmeti Nedir?

Sayısız Youtube kanalı var ve her geçen gün bu rakam artmaya devam ediyor. Bu kanalların yegane amacı ise kendi videolarının diğerlerine göre daha çok izlenmesi. Bunun için ise genellikle beğeni sayısı, abone olan kişilerin sayısı, video kalitesi gibi birçok faktör etkili olmaktadır. Bu sayıların artmasıyla birlikte, videolarınız rakiplerinizden önde görünür. Diğer önemli yöntem ise, dişlik alarak videonuzu ön plana çıkarmak.

Normal şartlarda emek vererek belli bir noktaya kadar gelirsiniz. Hatta rakipleriniz güçlü olduğu için yok olma ihtimali bile göz önünde bulundurulmalıdır. Bu gibi sonuçların ortaya çıkmaması adına bazı desteklerden yararlanmak faydalı olacaktır. Bunlardan bir tanesi de Youtube yabancı gerçek dislike satın al hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Bu hizmetle beraber istediğiniz konuma çok daha kısa zamanda ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Youtube yabancı gerçek dislike satın almak ne işe yarar?

  • Youtube, videoları ilk sıralarda yayınlamak için bazı kriterleri göz önünde bulundurur. Bunlara göre belli bir sıralama vardır. En çok dikkat ettiği nokta ise etkileşim. Bir video üzerinde ne kadar çok beğeni, olumlu yorum varsa o paylaşımın, izlenmeye değer olduğunu düşünür. Ve diğer insanların da görmesi için ilk sıralarda yayınlar. Böylece belki de binlerce, milyonlarca kişi tarafından izlenme imkanına sahip olursunuz.
  • Aynı durum olumsuz durumlar içinde geçerlidir. Youtube üzerinde paylaşılan bir videonun dislike alması demek bir kusurunun olduğunu gösterir. Bu hoşa gitmeyen bir içerik olabilir, şiddet içerikli ya da insan sağlığını rahatsız eden bir paylaşım olabilir. Buna benzer rahatsız edici videolara dislike atılabilir. Bir video ne kadar çok dislike alırsa, Youtube gözünde düşer ve o kadar gerilere gider. Sizde dislike satın alarak bazı videoların gerilemesini sağlayabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi geride bırakarak daha iyi bir konuma gelme şansı yakalamış olursunuz.
  • Sadece Youtube kanalı olan kişiler dislike hizmetinden faydalanmıyor. Eğer hoşlanmadığınız videolar varsa ve rahatsız edici özelliklerinin olduğunu düşünüyorsanız, kanalınız olmasa bile siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ve o videonun konumunun nerede olacağına katkıda bulunabilirsiniz.
10
Youtube Yabancı Gerçek Dislike

Youtube Videolarının Dislike Sayısını Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

3,95 ₺
25
Youtube Yabancı Gerçek Dislike

Youtube Videolarının Dislike Sayısını Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

7,95 ₺
50
Youtube Yabancı Gerçek Dislike

Youtube Videolarının Dislike Sayısını Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

15,00 ₺
Daha Fazla
Youtube Yabancı Gerçek Dislike

Youtube Videolarının Dislike Sayısını Arttırın

Yüksek Kaliteli ve Aktif Kullanıcılar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Dislike satın almak kanalıma zarar verir mi?

Dislike hizmetinden faydalanmanın mantığı, insanlar için rahatsız edici içeriğe sahip videoların geri planda kalmasını sağlamaktır. Bu durumda bu eylemin, sizin kanalınızla bir alakası bulunmamaktadır. Ayrıca gönderilecek dislike hizmetinin tamamı, yabancı ve gerçek kullanıcı hesaplarından oluşmaktadır. Ve bu hesaplar hizmet sağlanmadan önce detaylı olarak incelenmektedir. Uygun eşleştirmeler titizlikle yapılmaktadır ve süreç doğal bir görünüme sahiptir. İnsanlar ya da uygulama tarafından incelendiğinde herhangi bir şüphe uyandıran durum ortaya çıkmamaktadır. Bu nedenle kanalınıza hiçbir şekilde zarar vermez.

Bu hizmet Adsense hesabıma zarar verir mi?

Bir videonun hoşa gitmeyip, dislike alması oldukça doğal bir durumdur. Bu eylemi, ister kanalı olsun ister kanalı olmasın herkes yapabilir. Herkes bir video için dislike bırakabilir. Biz yabancı gerçek kullanıcılar aracılığıyla, gerçek görünümlü bir çalışma yapıyoruz. Youtube ya da ziyaretçiler, bunu gerçek kişilerin bıraktığını düşünürler ve herhangi bir şüphe oluşmaz. Bu nedenle Adsense hesabınız hiçbir şekilde zarar görmez.

Nasıl YouTube Dislike Satın Alınır?

  1. Bu hizmetten faydalanmak oldukça kolay. Sitemizde yer alan Youtube dislike alanına gelin. Burada hangi kullanıcılarla dislike yapabileceğiniz görünecek.
  2. Türk bot, Yabancı gerçek ya da Yabancı bot seçenekleri ile işleme devam edebilirsiniz.
  3. Biz Yabancı gerçek seçeneği ile siparişe devam ediyoruz.
  4. Bu bilgileri girdikten sonra sizden bazı bilgiler istenecek.
  5. Video linki alanına, hangi video için dislike yapılmasını istiyorsanız o video linkini yapıştırın.
  6. Dislike sayısı alanın, video için kaç dislike yapılmasını istiyorsanız o sayıyı girin.
  7. Bu bilgiler dahilinde, bu hizmet karşılığında sizin için bir ücret belirlenecek. Bu ücreti kabul etmeniz durumunda satın alma işlemini tamamlayarak, gelecek olan dislike sayısını bekleyebilirsiniz.

Youtube Yabancı Gerçek Dislikes Satın Al

Sipariş sırasında ödeme için gerekli olan tüm ücret hakkında haberdar ediyoruz. Sonradan ortaya çıkan sürpriz hesaplar bulunmamaktadır. Böyle bir durumdan dolayı kararsızlık yaşıyorsanız, içiniz rahat bir şekilde hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Neden sizi tercih etmeliyim?

Ekip olarak ilkelerimize bağlıyız ve bu noktada titiz bir çalışma yürütüyoruz. Misyonumuz kaliteli hizmet sonucu, müşterilere üst düzey doyum yaşatmak. Bu misyonu var etmek için bazı maddeler üzerinde hassas olarak çalışma yapıyoruz. Siz de bu maddeler arasında kıyaslama yaparak, kimden hizmet almanız gerektiği hakkına farkındalık kazanabilirsiniz.

Güvenilir alışveriş

Sanal ortamla gelen dezavantajları hepimiz biliyoruz. Bunların en başında da güvenilir olmak geliyor. Bu sorundan dolayı insanlar alışveriş yapmak istemiyor olabilir. Hesabınızın çalınabileceği düşüncesi ya da hizmetin kötü olabileceği düşünceleri… Biz buraya nokta koyarak, güvenilir hizmetin simgesi olduğumuzu düşünüyoruz. İçiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeniz için tüm güvenlik açıklarını yok ettik. Bu kapsamda sitemizde SSL alt yapısı bulunmaktadır. Bu alt yapı sayesinde, özel bilgilerim çalındı mı ya da çalınacak mı gibi düşüncelere kapılmanıza gerek yok. Alışveriş esnasında hiçbir özel bilginiz kaydedilmez. Ya da başkaları tarafından görüntülenmez. Satın alma işlemini yaparken, süreç otomatik olarak tamamlanır. Böylece hesap bilgilerinizin birileri tarafından çalınma ihtimali ortadan kalkar. Sitemizde farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. Kredi kartı, Banka kartı ya da EFT seçeneklerinden istediğinizle ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Güvenilirliğin ikinci adımı olarak, alışverişlerin yasal olmasına özen gösteriyoruz. Herhangi bir yasa dışı çalışma yoktur. Bu nedenle tüm hizmetlerimizde faturalandırma sistemini kullanıyoruz.

Gizlilik

Güvenlik açığı kadar gizliliğin ihlal edilmesi de insanlar için tereddüt nedenidir. Konu bir video için dislike almak ise, süreç daha hassas hale gelebilir. Bu hizmeti aldığınızı birinin fark etmesi durumunda, sorun yaşayabilirsiniz. Bu gibi mağduriyetlerin oluşmaması adına, gizlilik konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Güvenceniz biziz. Bizden aldığınız hizmete dair bilgiler ya da herhangi bir bilgi, hiçbir şekilde diğer kişilere aktarılmamaktadır. Bu bilgiler sadece taraflar arasında kalmaktadır. Bu konuda bir kuşkunuz varsa, içiniz rahat bir şekilde alışverişe devam edebilirsiniz.

Gerçek Youtube Dislike Satın Al

Koşulsuz destek hizmeti

Destek hizmeti sunulmaması, karşıda bir muhatap bulunmaması alıcıyı mağdur eder. Sorunlar çözülmez ve belki de daha da büyür. Sanal ortamda destek alamama korkusu, insanların bu tür hizmetlere önyargı ile yaklaşmasına neden olmaktadır. Biz bu noktada devreye giriyoruz ve sınırsız destek sunuyoruz. Aklınıza takılan sorularda ya da herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterli. 7/24 ihtiyacınız olan her anda sizlere destek olmak için burada olacağız.

Destek hizmetimizden daha iyi yararlanmanız adına, daha kapsamlı çalışmayı ilke edindik. Bu kapsamda sadece hizmet esnasında yardımcı olmuyoruz. Hizmet öncesinde ya da sonrasında da aynı şekilde sizinle irtibat halinde oluyoruz. Böylece hizmetten yeterli derecede faydalanmanıza olanak sağlamış oluyoruz.

İade İmkanı

Hizmet satın aldım ama faydalanamazsam param boşuna mı gidecek? Böyle bir düşüncenin ortaya çıkmaması için koşulsuz iade etme imkanı sunuyoruz. Satın alma işlemini tamamladınız. Dislike gönderildi fakat istediğiniz sayıda değil. Ya da bunlar dışında herhangi bir sorun yaşadınız. Bu gibi durumlarda ilk önce yeterli sayıyı tamamlamak için, hizmeti tekrar veriyoruz. Ya da diğer durumda paranızı geri iade ediyoruz. Böylece alışverişi sorunsuz bir şekilde tamamlamış oluyorsunuz.

Bütçeyle dost

Kaliteden ödün vermeden, bütçenizle dost olmanın yollarını arıyoruz. Bu kapsamda analizler yaparak bu kaliteye olabilecek fiyatları belirliyoruz. Ve size en uygun fiyatlarla hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Çok daha ucuza hizmet verdiğini vaat eden kişilere karşı biraz daha dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü olabilecek uygun bir fiyat vardır. Daha da ucuza olması durumunda, kalite konusunda sorunlar ortaya çıkabilir.

Youtube platformunda belli bir konuma ulaşmak için bazı adımların atılması gerekir. Bazı hizmetlerden faydalanılarak bir yere gelebilirsiniz. Rakiplerin önüne geçmek adına dislike hizmeti oldukça önemlidir. Seviyenizi daha da yükseltmek adına Youtube abone satın al hizmetimize göz atabilirsiniz.

Youtube Yabancı Gerçek Dislike Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Dislike hizmetlerimiz ile rakip olduğunuz kanalların videolarına dislike atarak onların videolarına olan ilgiyi azaltabilirsiniz. Videolarına ilgi azalan rakiplerinizin önüne geçmek için diğer Youtube hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Instatakipci.com Youtube hizmetleri ve ürünlerinin tümü garantilidir. Satın aldığınız Dislike hizmetinin iade ve telafi özelliği mevcuttur.

Youtube Yabancı Gerçek Dislike hizmetini satın almak için öncelikle video linkini daha sonra ise satın alacağınız Dislike sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube Yabancı Dislike hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.
 

Youtube Yabancı Gerçek Dislike Satın Al
Instatakipci
Youtube yabancı gerçek dislike satın alma işlemi yaparak rakiplerinizin veya olumsuz beğeni vermek istediğiniz videolara gönderim sağlayın.
288
288
Youtube Yabancı Gerçek Dislike Satın Al
3.952020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-gercek
5 / 5
51 Toplam: 28 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Ercan Sal

Aktif hesaplar hep cidden güzel bir sistem başarılı.

Ercan Sal
Blog Yazılarımız

Facebook Hikaye Silme Nasıl Yapılır?

Facebook Hikaye Silme Nasıl Yapılır?

Facebook hikaye silme nasıl yapılır; haber kaynağınızın üst kısmında yer alan “Hikayen” butonuna basarak, silmek istediğiniz video ya da fotoğrafı belirlemek için dokunun. Seçtiğiniz görüntünün sağ üstteki *** simgesine tıklayarak, “Fotoğrafı Sil” ya da “Videoyu Sil” sekmesine tıklayarak silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Facebook hikayenizde yer alan bir fotoğraf ya da videoyu silmenizin ardından Messenger’dan da kaldırmış […]

Müşteri Sadakati Oluşturmanın 6 Yaratıcı Yolu

Müşteri Sadakati Oluşturmanın 6 Yaratıcı Yolu

Müşteri sadakati oluşturmanın 6 yaratıcı yolu arıyorsanız, kullanıcılarınıza kurumsal ve marka kimliği oluşturabilecek yöntemler üzerine inşa edeceğiniz yapılar oluşturmalısınız. Bu yapılarla birlikte marka sadakatiniz oluşacak ve markanız üzerinden kullanıcılar etkileşim sağladıkça, marka kimliğini de kendi üzerinde kurabildiklerini kurgulamaya başlayacaktır. Bu aşama kısa, orta ve uzun vadede planlama isteyerek, her alanda bütüncül davranmayı da gerektirmektedir. Sizlere […]

Ücretsiz WordPress Canlı Destek Eklentileri

Ücretsiz WordPress Canlı Destek Eklentileri

WordPress için ücretsiz canlı destek eklentileri; siteyi ziyaret eden kullanıcılar için daha kurumsal bir yapı sağlarken, ziyaretçilerin de sitede daha uzun vakit geçirmesine katkı sağlıyor. Canlı destek yapısının sitelere sağladığı birçok avantaj varken, bunu ücretsiz bir eklenti ile kurgulamak sitelere daha büyük bir avantaj sağlatıyor. E-Ticaret siteleri başta olmak üzere birçok site yapısında artık kullanılmaya […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek