20
Yorum
34,95 ₺
25
Yorum
39,95 ₺
50
Yorum
75,90 ₺
100
Yorum
140,00 ₺
250
Yorum
325,00 ₺
500
Yorum
600,00 ₺
750
Yorum
825,00 ₺
1000
Yorum
1.000,00 ₺
2500
Yorum
2.375,00 ₺
5000
Yorum
4.500,00 ₺
10000
Yorum
8.500,00 ₺
25000
Yorum
20.000,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 21 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube/yorum-satin-al/turk-bot
Youtube Türk Bot Yorum Satın Al2020-04-03T12:43:37+03:002020-04-03T12:43:37+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube/yorum-satin-al/turk-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Turk-Bot-Yorum-Satin-AL.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Turk-Bot-Yorum-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Turk-Bot-Yorum-Nasil-Satin-Alinir.png

Youtube Türk Bot Yorum Satın Al İşlemi Nedir?

Sitemiz, Youtube yorum satın alma işlemleri için müşterilerine “Türk bot yorum” ve “yabancı bot yorum” seçenekleri sunmaktadır. Youtube Türk bot yorum satın al, yorum satın alma işlemine hizmet eden bir kategoridir. Türk bot yorumlar, Türk kullanıcılardan oluşan sanal hesaplar tarafından videolarınızın altına bırakılan görüş yazılarıdır.

Youtube Türk Bot Yorum Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

 • Youtube yorum satın alma işlemleri için sitemizin müşterilerine sunduğu Türk bot yorum kategorisi son zamanların en çok tercih edilen Youtube hizmeti arasında yer almaktadır.
 • Türk bot yorum almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Eğer Türkçe içerikli videolar paylaşıyorsanız Türkçe içerikte yorumlar satın almak mantıklı olacaktır.
 • Türkçe içerikte yorum sahibi olmanız Youtube izleyicilerinin güvenini kazanmanızı sağlamaktadır.
20
Youtube Türk Bot Yorum

Youtube Videolarınızın Yorumlarını Türk Bot Hesaplar İle Yükseltin

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

34,95 ₺
25
Youtube Türk Bot Yorum

Youtube Videolarınızın Yorumlarını Türk Bot Hesaplar İle Yükseltin

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

39,95 ₺
50
Youtube Türk Bot Yorum

Youtube Videolarınızın Yorumlarını Türk Bot Hesaplar İle Yükseltin

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

75,90 ₺
Daha Fazla
Youtube Türk Bot Yorum

Youtube Videolarınızın Yorumlarını Türk Bot Hesaplar İle Yükseltin

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Nasıl Türk Bot Yorum Satın Alabilirim?

Youtube videolarınıza yorum satın almak istiyorsanız, sitemizin bu işlem için ayrılmış bölümüne giderek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek videolarınızı üst sıralara hızlıca çıkarabilirsiniz. 

 • Alışverişe başlamak için Youtube hizmetleri arasında yer alan ”Yorum” seçeneğine tıklayınız.
 • Burada Türk bot yorum ve yabancı bot yorum seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Türk bot yorum seçeneğine tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz.
 • Daha sonra karşınıza çıkan yeni sayfada sizden yorum satın almak istediğiniz video linkinizi ve satın almak istediğini yorum sayısını bizimle paylaşmanızı talep ediyoruz.
 • Video linkini ve talep ettiğiniz yorum sayısını girdiğinizde, “ödenecek ücret” bölümünden tutarı görebilirsiniz. Böylece bütçe ayarlamanızı kendi kendinize yapabilme imkânınız oluşmaktadır.
 • Ödeme sayfasına geçiş yapmak için “hemen al” butonuna tıklamanız yeterlidir.
 • Ödeme sayfasında, ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.
 • Kredi kartı ya da Havale / EFT seçeneklerinden birini tercih ederek ödeme işleminizi başlatabilirsiniz.
 • Sitemizin size sunduğu iletişim bilgileri formunu doldurmanız gerekmektedir.
 • Formu doldurduktan sonra ödeme yap butonuna basarak ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
 • Her iki ödeme seçeneğimiz de PayTR ve Shopier güvenli ödeme sistemleriyle çalışmaktadır.

Satın aldığınız Youtube yorum hizmeti kısa bir süre içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Sitemiz güvenlidir ve sitemiz üzerinde sağladığımız hizmetler kaliteli bir şekilde sosyal medya hesaplarınıza tanımlanır. Sitemizde yapacağınız alışverişlerde kişisel bilgi verileri özel güvenlik sertifikası dahilinde korunmaktadır. 

Canlı Yardım Hizmeti

Alışveriş sırasında karşılaşacağınız sorunlarda sizlere yardımcı olabilmek adına 7/24 canlı yardım hizmeti sunmaktayız. Sitemizde bulunan canlı yardım penceresinden bizimle irtibata geçerek dilediğiniz zaman, ücretsiz canlı yardım hizmeti alabilirsiniz.

Youtube Türk Bot Yorum Satın Al

Youtube Türk Takipçi Yorum Satışı

Kanal sahiplerinin yorum talep etmesi ve otomatik bir şekilde bu siparişin karşılanması için sistemden seçim yapılabiliyor. Minimum 10 yorum satın alınabilen sistem bünyesinde iade garantisi sunulurken, yedi gün yirmi dört saat canlı destekten de yararlanılabiliyor. Youtube Türk yorum satın al bölümüne girdiğiniz taktirde sadece Türkiye’de açılmış olan profillerden yorumlar yapılır. Yurt dışındaki kitle yerine lokal olarak bir erişim sürecinin oluşmasını isteyen bireyler için oldukça hızlı bir etkisi bulunacaktır.

Youtube Türk Yorum Botu

Direkt olarak kanaldaki seçilen videolarda yapılan yorumların sayısı kanal sahibi tarafından belirlenebilir. Ne tür yorumlar yapılacağıyla ilgili detaylar da kanala zarar verilmeyecek ve yükselmesini sağlayacak şekilde bildiriliyor. Youtube bünyesinde hangi tarz içerikler ürettiğiniz fark etmeksizin, otomatik bir şekilde kanalınız için yorum talep edebilirsiniz.

Türkiye’de profil sahiplerinin Türk bot tarafından gerçekleştirilecek olan tüm bot yorum paylaşımlarından yararlanması sağlanıyor. Videonun linkinin kopyalanması ve sistemde belirtilen bölgeye yapıştırılması gerekiyor. Bu işlemler esnasında minimum 10 olacak şekilde video bot yorumu belirlenmesi mümkün oluyor.

Youtube Türk Bot Yorum Al

Türk Hesaplarla Yorum Satışı

Fiyatlarla ilgili bilgi edinmek ve güncel yorum değerleri hakkında net olarak sonuca ulaşmak için mutlaka sistemi incelemelisiniz. Video linkini yapıştırdıktan sonra Türk bot, yabancı gerçek hesap veya yabancı bot seçenekleriyle yorum yapılmasını talep edebilirsiniz. Youtube Türk yorum al bölümünde sadece Türk hesaplardan yapılmış gibi kanalınıza aktarılacak olan yorumlar bulunuyor.

Youtube Türk Yorumların Avantajları

Youtube için Türkiye’de gerçekleştirilen yorum yapma işlemlerinde gerçek hesaplar da kullanılabiliyor. Youtube Türk gerçek yorum satın al butonuyla, minimum 10 yorum olacak şekilde yorum siparişi verebilirsiniz. Ne kadar süre içerisinde siparişinizin teslim edileceği net olarak belirtilir ve iade garantisi sunulur.

Diğer sosyal medya hesaplarınızı gözden geçirdiniz mi? Hemen şimdi incelemeye ne dersiniz? Hızlı bir şekilde Instagram hesabınız için Instagram yabancı bot takipçi satın alarak ilk adımı atabilirsiniz. Twitter hesabınız için retweet hizmetini kullanarak Twitter’da öne çıkabilirsiniz. Hemen Twitter yabancı bot retweet satın alabilirsiniz.

Youtube Türk Bot Yorum Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com Youtube hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Youtube hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Sosyal medya da kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi Instatakipci.com!

Youtube Türk Bot Yorum hizmeti kanalınız ve etkileşimleriniz için çok önemli bir etkendir. Videolarınıza atılan yorumlar kanalınızı takip eden ya da videolarınızı izleyen insanlar için ilgi çekici olmaktadır. Bu sayede kanalınıza ve videolarınıza gelen etkileşimler hızla artacaktır.

Youtube Türk Bot Yorum hizmetinin ödemesini tamamladıktan sonra 1 ile 2 saat arasında kanalınıza tanımlanacaktır. Sizlere verdiğimiz süre dışında gecikmeler yaşanması durumunda iade hakkınız bulunmaktadır.

Youtube Türk Bot yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube Türk Bot yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Youtube videolarınızın yorumları ve beğenileri ne kadar çok olursa trend listelerde çıkma oranınız da o derece artar. Trend listelere videonuzu hızla çıkarmak için instatakipci.com Youtube servislerini tercih edebilirsiniz!

Youtube Türk Bot Yorum Satın Al
Instatakipci
Youtube videolarınızın arama sonuçlarında daha görünür olmasını istiyorsanız sizde hemen youtube türk yorum satın alma işleminizi gerçekleştirin.
291
291
Youtube Türk Bot Yorum Satın Al
34.952020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube/yorum-satin-al/turk-bot
5 / 5
51 Toplam: 21 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Su Baltacı

Yorumlar çok gerçekci geldi bana gerçek hesaplar mı kullanıyorsunuz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek